BAHİS SİTESİBONUSÜYELİK
betpas
500 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
restbet
500 TL
Giriş Yap
Tanıtım
klasbahis
777 TL Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
betcup
400 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
piabet
250 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
Albibet Para Yatırma
Albibet Para Yatırma

Albibet Para Yatırma

Tıkla Betpas’a Giriş Yap

Albibet sitesi hesap açıp, para yatırdığınız an itibariyle, iddia ve oyunlardan kazanabileceğiniz sitelerden bir tanesidir. Her türlü hizmet gerçek seçenekler ile verilmekte, gerçek paralar ile verilmektedir. Buradaki para anlayışı ya da Albibet para yatırma işlemi, üyelik ücreti ya da abonelik ücreti değildir. Hesaba yatırım işlemi, sadece iddaa oynamak ya da oyun oynamak amacıyla hesaba transfer edeceğiniz paralar anlamına gelmektedir.

Albibet Yatırım Yöntemleri Ve Miktarları

Albibet sitesinde yer almak istiyor iseniz, haftanın 7 günü ve günün 24 saati boyunca para yatırma işlemini, yatırım işlemini yapabilirsiniz. Elbette standarda bağlanmış Albibet yatırım yöntemleri ve miktarları ile hareket etmelisiniz. Garanti cepbank, Akbank cep cüzdan, İşbank İşcep, Yapı Kredi cebe havale, Şekerbank, ING Bank cepbank, PTT cepbank gibi seçenekleri 7 gün, 24 saat boyunca kullanabilirsiniz. Karekod ile para yatırma işlemini yapabilirsiniz, kredi kartı ile para yatırma, maksi para ile para yatırma, papara ile para yatırma, cmt cüzdan ile para yatırma gibi seçenekleri kullanabilirsiniz. Albibet para yatırma işlemlerinde miktarlarda şu şekilde belirlenmiştir. Canlı destek üzerinden alacağınız hesaplara;

  • Havale işleminde 250 Türk Lirası,
  • Kredi kartı için 250 Türk Lirası,
  • Maxi para için 20 Türk Lirası,
  • Anında havale için 100 Türk Lirası,
  • Bitcoin için 50 Türk Lirası,
  • Jet papara için 50 Türk Lirası,
  • Cmt için 20 Türk Lirası,
  • Anında kredi kartı için 250 Türk Lirası yatırım miktarları, en düşük yatırım miktarları bulunmaktadır. Bu sistemleri kullanıp, yatırım işlemini her gün yapabilirsiniz.

Albibet Çalışılan Bankalar

Elbette Albibet yatırım işleminde, Albibet çalışılan bankalar anlayışı da önemlidir. Aslında para yatırma yöntemleri içerisinde anlatılmıştır. Bir kez daha tekrarlayalım. Siz müşteri hizmetlerinden güncel bilgileri talep edebilirsiniz. Albibet para yatırma işleminde kullanabileceğiniz bankalar, Garanti, Akbank, İş Bankası, Yapı Kredi, Şekerbank, ING Bank, PTT Bank gibi seçeneklerden meydana gelmektedir. Güncel banka bilgilerini canlı destek ekibinden öğrenmeyi unutmayın.

Albibet Yatırdığın Paradan Kesinti Yapar mı?

Bu siteyi yatırdığınız paraları siz kullanacaksınız. Kullanım yetkisi sizde bulunmaktadır. Albibet yatırım işlemi ile ana hesap üzerinde gördüğünüz paranın tamamını, herhangi bir hizmet de kullanabilirsiniz. Albibet yatırdığın paradan kesinti yapar mı? Böyle bir işlem bu sitenin finansal departmanı tarafından yapılmayacaktır. Albibet yatırım işlemini yapar, hesapta gördüğünüz paranın %100 oranını sadece ve sadece siz kullanırsınız. Gönderdiğiniz paradan, Albibet para yatırma ile gönderdiğiniz paradan bir kesinti yapılmış ise, bankanız üzerinden inceleme yaptığınızda sonuca ulaşırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir