BAHİS SİTESİBONUSÜYELİK
betpas
500 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
restbet
500 TL
Giriş Yap
Tanıtım
klasbahis
777 TL Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
betcup
400 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
piabet
250 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
İmajbet Giriş

İmajbet 967 Giriş – İmajbet967.com Yeni Adres

Tıkla Betcup’a Üye Ol 400 TL Kazan

İmajbet 967 giriş adresi yeni adres olmuştur. Yeni adrese erişim için yukarı da ki butonu kullanabilirsiniz. BTK engellerinden sonra İmajbet 966 adresini kapatmıştır. Siz üyelerin erişim sağlayacakları yeni site adresi İmajbet967 olmuştur.

Daha önceki yazılarımızda anlattığımız gibi, İmajbet 967 sitesine banka transferi yöntemi ile yani havale ya da EFT yöntemi ile para yatırma işlemini yapabilirsiniz. Peki İmajbet banka şubesinden para yatırabilir miyim? Elbette size en yakın bankaya gidebilirsiniz. Size en yakın bankadan bu sitedeki hesabınıza para yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Fakat banka şubesine gitmeden önce, İmajbet yeni giriş adresi İmajbet967 ile siteyi açın, siteye ulaşın. Kullanıcı bilginiz ile İmajbet giriş işlemini yapın. Canlı destek ekipleri ile görüşün, banka bilgilerini ve bu bankalara ait hesap ya da IBAN numaralarını talep edin. Güncel bilgileri aldıktan sonra, banka şubesine gidebilirsiniz.

İmajbet967.com Banka Şubesinden Para Yatırma

Sistem çok basittir. Neticede İmajbet967 sitesi Türkiye Cumhuriyeti kurumsal bankalarında hesap açmıştır. Siz müşteri hizmetlerinden İmajbet yeni giriş adresi İmajbet967 ile hesap bilgilerini alacaksınız. İlk aşamaya geçeceksiniz. İmajbet banka şubesinden para yatırma işlemine başlayacaksınız. Banka şubesine girip, aldığınız hesaba ait transfer işlemini yapacaksınız. Şube size bir dekont verecektir. Bu dekontu alacaksınız. Hemen siteye gireceksiniz. Hesabım bölümüne ve üzerinden para yatırma bölümüne geleceksiniz. Seçenekler arasından havale ya da EFT seçeneğini tercih edeceksiniz. Banka şubesinden yaptığınız transfere ait bilgilerin tamamını, eksiksiz ve doğru bir şekilde para yatırma talep formuna yazacaksınız. Son bir kez kontrol etmeyi unutmamalısınız. Doğruluğundan emin olmanız ile birlikte, işleme onay vermeniz yeterlidir. 5 dakikada para hesabınızda görülecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir