BAHİS SİTESİBONUSÜYELİK
betpas
1.200 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
restbet
500 TL
Giriş Yap
Tanıtım
klasbahis
777 TL Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
betcup
400 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
piabet
250 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
Matadorbet Para Çekme

Matadorbet Para Çekme

Matadorbet para yatırma işlemi yapan, kullanan ve minimum bir defa para kazanan herkes, istediği an Matadorbet para çekme talimatı verebilir. Tabi ki vereceğiniz para çekme talimatında, zamanında işlem yapmak istiyor iseniz hızlı para çekme işlemini yapmak istiyor iseniz, belirlenmiş basit kurallar dahilinde hareket etmeniz gerekecektir. Bu yazıda sizlere uymanız gereken kuralları, yöntemleri ve miktarları anlatacağız.

Matadorbet Ödeme Kuralları

Hemen Matadorbet para çekme işlemlerinde yerine getirmeniz gereken, Matadorbet ödeme kuralları hakkında bilgi verelim. Vereceğiniz para çekme talimatı, finansal departmana gider, incelenir. Onaylama yetkisi finansal departmanda bulunmaktadır. Para çekme talimatı, para çekme talep formu üzerinden verilecektir. Kullanıcıların bunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurması zorunludur. En düşük ödeme miktarı ve günlük en yüksek ödeme miktarına dikkat edilecek, bankacılık işlemleriyle Matadorbet para çekme talimatı verilecek ise, mutlaka kullanıcılar adına ve soyadına ait hesapları kullanacaktır. İlk defa para çekme talimatı verilecek ise, her kullanıcı mutlaka banka hesabına para çekme talimatı vermek zorundadır. Daha sonraki para çekme işlemlerinde, istediği yöntemi kullanma şansına sahip olacaktır.

Matadorbet Ödeme Yöntem Ve Miktarları

Bu bölümde Matadorbet para çekme işleminde açılmış yöntemler ve bu yöntemlere ait miktarlar hakkında sizlere bilgi verelim. Matadorbet ödeme yöntem ve miktarları şu şekildedir.

  • Havale ile en az 250 en fazla 25.000 TL,
  • EFT ile en az 250 en fazla 25.000 TL,
  • Papara ile en az 250 en fazla 25.000 TL,
  • Ecopayz ile en az 250 en fazla 25.000 TL.

Bu limitlerin altında verilen talimatlar ya da bu limitlerin üstünde verilen talimatlar kabul edilmez. 1 gün içerisinde her kullanıcının 3 defa para çekme talimatı verme hakkı bulunmaktadır. Fakat, günlük sınır olan maksimum 25.000 Türk Lirasına geçilmesi mümkün değildir.

Matadorbet Ödemede Komisyon Alır mı?

Matadorbet para çekme talimatı verdiğinizde, vermiş olduğunuz hesaba para net olarak geçer. Diğer bir ifade ile Matadorbet ödemede komisyon alır mı? Hayır, alınan herhangi bir komisyon bulunmamaktadır. Ücretsiz işlemler şeklinde tanımlanmıştır. Net olarak paranızı alırsınız. Ayrıca adınıza, soyadınıza ait hesapları kullanacak olmanız nedeniyle, herhangi bir belge talebi de karşınıza çıkarılmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir