BAHİS SİTESİBONUSÜYELİK
betpas
500 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
restbet
500 TL
Giriş Yap
Tanıtım
klasbahis
777 TL Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
betcup
400 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
piabet
250 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
Pasajbet Para Yatırma

Pasajbet Para Yatırma

Tıkla Restbet’e Giriş Yap

Pasajbet para yatırma işlemlerinde,  istediğiniz gün ve saat hareket etme özgürlüğüne sahip olacaksınız. Hafta içi ve mesai saatleri beklemenize gerek bulunmamaktadır. Her gün, her saat para yatırabilirsiniz. Üstelik yatırım işlemlerinde bankalarda açmış olduğunuz hesapları kullanma şansına dahi sahip olacaksınız. Arzu etmeniz durumunda, iz bırakmadan para yatırma yöntemlerini de kullanabilirsiniz. Bu sayede isim, soy isim başta olmak üzere, herhangi bir bilginin gündeme getirilmesine gerek bulunmamaktadır.

Pasajbet Nasıl Para Yatırılır?

Pasajbet nasıl para yatırılır? Yatırım yöntemleri, Pasajbet para yatırma yöntemleri farklı seçeneklerden meydana gelmektedir. Ayrıca bu siteye kredi kartınız ile dahi para yatırma işlemini yapabilirsiniz. Visa kart, mastercard, maestro kart, astropay, banka havalesi, EFT, paykasa, cepbank, ecopayz, papara kullanabileceğiniz yatırım seçenekleri arasında bulunmaktadır.

Kredi kartları ile 250 Türk Lirası, astropay ile 10 Dolar, havale, EFT ile 100 Türk Lirası, paykasa ile 10 Euro, cepbank ile 20 Türk Lirası, ecopayz ile 100 Türk Lirası, papara ile 100 Türk Lirası minimum değerlerle yatırım işlemini, Pasajbet yatırım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Pasajbet TV yayınlarına herhangi bir yatırım yapmadan üyelik sağlayabilirsiniz.

Pasajbet Çalışılan Bankalar

Sitenin listesinde Türkiye Cumhuriyeti kurumsal banka anlayışını temsil edecek nitelikte meydana getirilmiştir. Pasajbet para yatırma işlemini kişisel banka hesaplarınız ile yapacaksınız. Bu durumda Garanti Bankası, Denizbank, Finansbank, ING Bank, Yapı Kredi, İş Bankası, Halk Bankası, Akbank gibi bankaları kullanma şansına sahip olacaksınız. Güncel banka bilgilerini ve bu bankalara ait IBAN ve hesap numaralarını, Pasajbet canlı destek hattı üzerinden her para yatırma işleminden önce talep etmeniz gerekecektir.

Pasajbet Para Yatırmada Belge Talep Eder mi?

Pasajbet yatırım işlemini yaptığınızda, belge talebi konusu da gündeme gelecektir. Ancak Pasajbet para yatırmada belge talep eder mi? Sorusunun karşılığında istenen bir belge yoktur. Sadece kredi kartları ile ve aynı zamanda banka hesapları ile para yatıracak iseniz, isminize ve soy isminize yani üye olan şahsın ismine ve soy ismine ait olan hesaplar kullanılacaktır. Bu durumda belge talebi ile karşılaşmazsınız. Pasajbet para yatırma işlemini farklı bir şahsın hesabı ve kartı ile yapar iseniz, çalıntı hesap ya da kartlar ile işlem yapmanın engellenmesi amacıyla ispatlayıcı nitelikte belge talebi gündeme gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir