BAHİS SİTESİBONUSÜYELİK
betpas
1.200 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
restbet
500 TL
Giriş Yap
Tanıtım
klasbahis
777 TL Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
betcup
400 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
piabet
250 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
Kingbetting Giriş

58 Kingbetting Giriş – 58Kingbetting.com Oldu

Tıkla Kingbetting’e Giriş Yap

58 Kingbetting adresi üzerinden siteye giriş sağlamanız gereklidir. BTK tarafından yapılan erişim yasağından sonra üyelerin siteye giriş sağlaması için güncel giriş adresini kullanmaları gerekmektedir. Site çalışanları Türkiye’deki üyelerine hizmet verebilmek için giriş adresini 58Kingbetting olarak düzenlemiştir. 

Kingbetting yeni giriş adresi 58 Kingbetting üzerinden hesabınıza farklı yöntemler üzerinden para transferi işlemini gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Kingbetting giriş işlemini gerçekleştirip, para yatırabileceğiniz seçeneklerden bir tanesinin de, kredi kartı ile para yatırma seçeneği olduğunu göreceksiniz. 58 Kingbetting sitesine aşağıda belirtilen şartlarda kredi kartı ile para yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

58Kingbetting.com Kredi Kartı İle Para Yatırma

Kingbetting kredi kartı ile para yatırma işlemi, oldukça basit ve güvenli bir işlem olarak karşınıza çıkarılmıştır. 58Kingbetting sitesini tercih ettiğinizde, adınıza ve soyadınıza ait kredi kartınız ile para yatırma işlemini yapabilirsiniz. Kullanıcının üyelik başvuru formuna yazdığı isim ve soy isim ile kredi kartı üzerinde yazan isim ve soy isim bilgisinin birebir aynı olması gerekecektir. Kredi kartınızın son kullanma tarihi geçerli olacaktır. Kredi kartınızın güvenlik numarasını bileceksiniz. Kredi kartınız doğrulama sistemine tabi olacaktır. SMS doğrulama sistemi bulunmuyor ise, banka müşteri hizmetleri ile görüşüp, bu sistemi araştırmanız gerekmektedir. Bu sistemi açtırdıktan sonra, Kingbetting yeni giriş adresi 58Kingbetting ile hesabınıza ulaşın. Hesabınız üzerinden para yatır bölümünü işaretleyin. Para yatırma seçenekleri arasından mastercard, maestro kart ya da visa kart gibi seçenekleri tercih edecekseniz. Kart numarası son kullanma tarihi, güvenlik numarası, yatırmak istediğiniz para birimini gireceksiniz, onay vereceksiniz. Banka tarafından onay kodu gönderilecektir. Sayfada para yatırma formunu da gördüğünüz bölüme onay kodunu girip, tekrar onay vermeniz ile birlikte, transfer tamamlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir