BAHİS SİTESİBONUSÜYELİK
betpas
1.200 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
restbet
500 TL
Giriş Yap
Tanıtım
klasbahis
777 TL Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
betcup
400 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
piabet
250 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
Betmoris Giriş
Betmoris Giriş

Betmoris Giriş

Tıkla Sekabet’e Giriş Yap

Betmoris giriş işlemini 3 farklı yöntem ile tercih edeceğiniz 3 farklı yöntem ile gerçekleştirebilirsiniz. 2 adet yöntem teknik işlemler sınıfında yer almaktadır. Bizzat sizler tarafından yapılacak işlemdir. Diğer yöntem şirket tarafından elde edilen tecrübe ile birlikte, gerçeğe dönüştürülen yeni giriş adresidir. Diğeri iki yönteme göre daha pratik bir sistem olduğunu ifade etmek mümkündür.

Betmoris VPN İle Giriş

Betmoris VPN ile erişim tercih edebileceğiniz ilk seçenek anlamına gelmektedir. Bireysel yani teknik yöntemler arasında bulunmaktadır. Kısaca Google Chrome üzerinden örnek verelim. Google Chrome internet sağlayıcısını açın, sağ tarafta gördüğünüz ayarlar bölümünden seçim işlemini gerçekleştirin. Sol tarafa bakın, uzantılar bölümünü göreceksiniz. Seçim işlemini yapın, eklenti edinin yazısından hareket edin. VPN uygulamasını indirin. İndirdikten sonra ekranın orta bölümüne bakın. Orta bölümünde etkin kıl şeklinde bir kutu göreceksiniz. Bunu işaretleyin ve sağlayıcıyı kapatın. Giriş problemi yaratan adresi yazdığınızda, sistemin bir sonraki adrese sizi yönlendirdiğini göreceksiniz.

Betmoris DNS İle Erişim

Betmoris DNS ile erişim yine sizler yani kullanıcılar tarafından yapılacak teknik işlemler sınıfında bulunmaktadır. Bu konuyu da kısaca anlatalım. İnternet bağlantınızı açacaksınız, ekranın sağ alt köşesinde gördüğünüz simge üzerinden hareket edecek, isim verdiğiniz internet bağlantısını bulacak, özellikler diyeceksiniz. Bir pencere göreceksiniz. İnternet iletişim kuralları veya internet protokolü sürüm 4 şeklinde yazı görüp, bu yazılardan da seçim işlemini yapıp, yeniden özellikler diyeceksiniz. Yeni bir pencere açılacaktır. Yeni açılan pencerenin altında, DNS sunucu adreslerini göreceksiniz. Bunlar giriş problemi yaşatan adreslerdir. İnternetten yeni adres bulup, bunları ile değiştireceksiniz.

Betmoris Yeni Adresi İle Giriş

Betmoris giriş işlemindeki en pratik yöntem, betmoris yeni adresi ile giriş olacaktır. Sadece ve sadece şirket tarafından belirlenmektedir. Türkiye ip adreslerinde kullanılır halde olan adresin, betmoris yeni giriş adresi betmoris123 olduğu görülmektedir. Bu ve benzer adres paylaşımları sitemizden yapılacaktır. Siz siteyi açmak, kullanmak ya da hesabınıza erişmek istiyor iseniz, doğrudan sizler için vermiş olduğumuz orijinal adres olan, betmoris123 yeni giriş adresini kullanabilirsiniz. Herhangi bir problem yaşama ihtimaliniz yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir