BAHİS SİTESİBONUSÜYELİK
betpas
1.200 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
restbet
500 TL
Giriş Yap
Tanıtım
klasbahis
777 TL Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
betcup
400 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
piabet
250 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
Betmoris Para Çekme
Betmoris Para Çekme

Betmoris Para Çekme

Tıkla Sekabet’e Giriş Yap

Betmoris para çekme işlemi, 24 saat içerisinde herhangi bir zaman diliminde yapılmaktadır. Her kullanıcının 24 saat içerisinde, tam 5 defa para çekme talimatı verme hakkı bulunmaktadır. Para çekme işleminin gerçekleşme süresi, işlem yoğunluğu yaşanan günlerde, 30 dakika ile 45 dakika aralığındadır. İlk okuduğunuzda sizlere yüksek bir süre olarak gelmiş olabilir. Ancak, uluslararası finansal işlemlerin gerçekleştiğini unutmayın. Uluslararası finansal işlemlerin gerçekleşiyor olmasına rağmen, gerçek anlamda hızlı hareket eden bir siteden bahsedilmektedir.

Betmoris Ödeme Yöntemleri Ve Limitleri

Betmoris ödeme yöntemleri ve limitleri açısından da oldukça geniş seçenekler ve uygun miktarlar ile hareket imkanı sunmaktadır. Para çekme işlemlerini; Hızlı havale, banka transferi, anında havale, papara, jeton cüzdan gibi seçenekler ile yapabilirsiniz. Bu siteden çekebileceğiniz en düşük para miktarı 100 Türk lirasıdır. Bu siteden çekebileceğiniz en yüksek para miktarı günlük 10000 Türk lirasıdır.

Yazının giriş bölümünde de anlatıldığı gibi, tam 5 defa para çekme talimatı verme hakkınız, 24 saat içerisinde tam 5 defa para çekme talimatı verme hakkınız bulunmaktadır. Ancak, burada vereceğiniz para çekme talimatında, günlük limit olan 10000 Türk lirasının geçmeniz mümkün değildir.

Betmoris Ödemede Komisyon Alacak mı?

Betmoris ödemede komisyon alacak mı? Betmoris para yatırma işleminde olduğu gibi, ödeme işleminde de herhangi bir komisyon ya da kesinti gündeme gelmeyecektir. Burada şunu açıklayalım. 100 Türk para çekme talimatı verdiğinizde, komisyon ödemezseniz. 5.000 Türk Lirası para çekme talimatı verdiğimizde, komisyon ödemezsiniz. 10.000 Türk Lirası para çekme talimatı verdiğinizde, komisyon ödemezsiniz. Papara ya da havale veya EFT seçeneğini kullanmış olmanızın da, herhangi bir önemi bulunmayacaktır.

Betmoris Ödemede Belge Talep Edecek mi?

Betmoris para çekme işlemini gerçekleştirdiğinizde, mutlaka ve mutlaka kendi adınıza kayıtlı hesapları kullanacaksınız. Buna istinaden betmoris ödemede belge talep edecek mi? Sorunun karşılığı bulunmayacaktır. Herhangi bir belge göndermenize gerek yoktur. Ayrıca, küçük miktarda para çekme talimatı vermeniz ya da maksimum miktarda para çekme talimatı vermenizde önemli değildir. Bu durumda da sizlerden talep edilecek herhangi bir belge bulunmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir