BAHİS SİTESİBONUSÜYELİK
betpas
1.200 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
restbet
500 TL
Giriş Yap
Tanıtım
klasbahis
777 TL Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
betcup
400 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
piabet
250 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
Betnbet Para Çekme

Betnbet Para Çekme

Tıkla Piabet’e Giriş Yap

Betnbet ile çalıştığınızda, istediğiniz zaman para kazandığınız andan itibaren, Betnbet para çekme işlemini yapabilirsiniz. Gün kısıtlaması, saat kısıtlaması bulunmamaktadır. Hesabınıza erişecek, hesap üzerinden para çek bölümüne gelecek, para çekme talep formunu görüp, doldurup, finansal departmana göndereceksiniz. Yapacağınız işlem bu kadar basittir. Betnbet para çekme işleminde isteyenler, banka hesaplarını, isteyenler sanal cüzdanları kullanma avantajına sahiptir.

Betnbet İz Bırakmadan Para Çekme

Yabancı iddaa sitesi olması, Türk yasaları nedeniyle kabul edilmemesi nedeniyle, Betnbet para çekme işlemlerinde farklı teknik ya da sistemleri kullanmak isteyebilirsiniz. Bu durumda Betnbet iz bırakmadan çekim işlemini gündeme getirebilirsiniz. Nasıl olacaktır? Bu sistem karşınıza papara ile para çekme olarak çıkarılmıştır. Sadece papara cüzdan numaranız kullanılacaktır. Herhangi bir şekilde isim, soy isim bilgisi ve bunun yanında banka bilgisi gündeme gelmeyecektir. Oluşturduğunuz sanal cüzdan hesabınıza para çekme talimatı verebilirsiniz. Betnbet para yatırma işlemleri de komisyonsuz olarak sağlanmaktadır.

Betnbet Kaç Para Ödüyor?

Kazandığınız paranın herhangi bir önemi yoktur ancak, Betnbet kaç para ödüyor? Sorusunun karşılığında Betnbet çekim işlemlerinde belirlenmiş en düşük ve en yüksek miktarları tabii ki bulunmaktadır. En düşük para çekme miktarı tahmin ettiğiniz gibi, 100 Türk Lirası olacaktır. Peki en yüksek para çekme miktarı nedir? Bu durumda günlük Betnbet çekim miktarının maksimum sınırının, 20.000 Türk Lirası olduğunu göreceksiniz. Tek seferde ya da iki seferde ancak, 20.000 Türk Lirası değeri geçmeyecek şekilde para çekme işlemini yapabilirsiniz.

Betnbet Para Çekmede Komisyon Ve Belge Talepleri

Yazının son bölümünde Betnbet para çekme işleminde uygulama ya da prensiplerin bir bölümünden bahsedelim. Betnbet para çekmede komisyon ve belge talepleri gündeme gelir mi? Hayır, komisyon ödemeyeceksiniz, belge talebi gündeme gelmeyecektir. 100 ya da 20.000 Türk Lirası para çekme talimatı vermenizin de bir önemi bulunmamaktadır. Belge talebi ile karşılaşmazsınız. Ayrıca komisyon ödemezsiniz. Kendi adınıza ve soyadınıza ait olmayan bir hesaba para çekme talimatı vermeyi denemiş olabilirsiniz. Bu durumda sizin güvenliğiniz açısından verdiğiniz talimat gerçeğe dönüşmez. Müşteri hizmetleri yani finansal departman sizin paranızı korumak amacı ile belge talep eder. Hesabın kullanıcıya ait olduğu ispatlanamayacağı için ödeme yapılmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir