BAHİS SİTESİBONUSÜYELİK
betpas
1.200 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
restbet
500 TL
Giriş Yap
Tanıtım
klasbahis
777 TL Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
betcup
400 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
piabet
250 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
Betpas giriş

Betpas 363 Yeni Giriş – Betpas363 Güncel Adresi

Tıkla Betpas’a Giriş Yap

Betpas 363 giriş adresi ile siteye erişim sağlamanız gereklidir. Betpas 362 adresine erişim yasağı geldikten sonra site yetkilileri giriş adresini kısa sürede Betpas363 adresine taşımıştır. Adres değişimi nedeni ile eski adres erişim yapamazsınız. Sorun yaşamadan Betpas sitesine girmek için Betpas 363 adresini kullanınız.

Betpas363 adresi aktif bir şekilde hizmetine devam etmektedir. BTK engellemesi sonucu üyeliğiniz de hiçbir problem yaşamazsınız. Yeni giriş adresi olan Betpas363.com adresi ile siteye erişim sağladıktan sonra kullanıcı adınız ve şifreniz ile üyeliğinize giriş sağlayabilirsiniz.

Betpas giriş adresi değişirse belge talep eder mi? Betpas adres değişikliğinin, kullanıcı hesapları ile herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır.Belgeler müşteri hizmetleri tarafından talep edildikten sonra, üye olan şahıslar tarafından gönderilir. Talep edilmeden durduk yerde belge gönderilmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Peki, bu gönderilen belgeler ne olmaktadır?Gönderilen belgeler, veri tabanına kayıt altına alınmaktadır. Şifreleme programları ile veri koruma sistemleri ile muhafaza edilmektedir. Üyelik iptal işlemi yapılana kadar, sistem içerisinde tutulacaktır.Dolayısı ile adresin giriş adresinin değişmesi gerekçe gösterilmek sureti ile böyle bir uygulamanın gündeme gelme ihtimali bulunmamaktadır.

Betpas Giriş Adresi Değişince Belgeler Silinir mi?

Betpas giriş adresi değişince belgeler silinir mi? Aslında yazının giriş bölümünde anlatılmıştır. Hayır böyle bir gerekçe gündeme gelmeyecektir. Böyle bir uygulama gündeme gelmeyecektir.Silinmeyecektir geçerlidir. Önemli olan kullanılan adres değildir. Önemli olan kullanılan adresin değiştirilmesi değildir. Önemli olan alınan bilgilerin tamamının, sistem içerisinde veri tabanında kayıt altında tutulmasıdır. Betpas sitesinde ne kadar adres değişikliği gerçekleştirilir ise gerçekleştirilsin, belgeler koruma altında tutulmaktadır. Silinmesi ortadan kaldırılması gibi bir durum asla söz konusu olmayacaktır. Sistemler arası geçiş olarak da düşünebilirsiniz. izleri mağdur edecek bir durum yoktur. Eğer müşteri hizmetleri olduğunu iddia eden bir şahıs,sizler irtibata geçer ise ve belgelerin adres değişikliği nedeniyle silindiğini, yeniden belde göndermeniz gerektiğini talep eder ise, itibar etmeyin. Böyle bir uygulama yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir