BAHİS SİTESİBONUSÜYELİK
betpas
1.200 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
restbet
500 TL
Giriş Yap
Tanıtım
klasbahis
777 TL Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
betcup
400 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
piabet
250 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
Bets4you Para Çekme

Bets4you Para Çekme

Tıkla Sekabet’e Giriş Yap

Bets4you sitesinde hesabınıza en az bir defa Bets4you para yatırıp, kullanıp, en az bir defa para kazanır iseniz, hemen Bets4you para çekme talimatı verebilirsiniz. Para çekme talimatı vermek için, belirli bir günü ve para çekme, Bets4you para çekme talimatı vermek için, belirli bir saati beklemenize gerek bulunmamaktadır. Her gün, her saat işlem yapma özgürlüğüne sahip olacaksınız.

Bets4you Ödeme Yöntemi ve Miktarları

Detaylar hakkında Bets4you para çekme işlemi için, detaylar hakkında bilgi vermeden önce, başlıklar halinde Bets4you ödeme yöntemi ve miktarları hakkında sizlere bilgi verelim. Ödeme yöntemlerinde sanal cüzdan, kripto para, banka hesapları anlayışı geçerlidir. Ödeme yöntemleri arasında;

  • Havale ile ödeme,
  • EFT ile ödeme,
  • Cmt cüzdan ile ödeme,
  • Bitcoin ile ödeme,
  • Papara ile ödeme,
  • Paypal ile ödeme seçeneklerinin bulunduğunu göreceksiniz.

Burada sayılmış bütün seçeneklerde yapılan ödeme miktarı, en düşük 100 TL’dir. Günlük yapılacak ödeme miktarı, en yüksek. 20.000 TL’dir. 1 seferde 20.000 TL ya da 2 seferde 20.000 Türk Lirasını geçmeyecek şekilde ödeme talimatı, Bets4you para çekme talimatı vermeniz mümkün olacaktır. Verdiğiniz talimat finansal departman tarafından alınır. Finansal departman inceler, onay verir ve verdiğiniz cüzdan ya da hesap numarasına para geçmiş olur.

Bets4you Ödeme Süresi

Peki yurt dışında kurulmuş bu şirket için, Bets4you çekim talimatı verdiğinizde, ne kadar bekleyeceksiniz? Şöyle anlatalım, Bets4you ödeme süresi 2 farklı zaman dilimi ile karşınıza çıkacaktır. Yoğun olmayan günde para çekme talimatı verir iseniz, en fazla 10 dakikada paranızı alırsınız. Genelde 5 dakikada ödeme yapıldığı görülebilmektedir. Finansal yoğunluk yaşanan bir günde, para çekme talimatı verir iseniz, maksimum 20 dakika içerisinde paranızı aldığınızı göreceksiniz.

Bets4you Para Çekmede Komisyon Ve Belge Talepleri

Verilecek Bets4you para çekme talimatında gerçeğe dönüşme aşamasında, ücret ve belge talepleri konusuna bakalım. Bets4you para çekmede komisyon ve belge talepleri anlayışında, herhangi bir şekilde komisyon alınmayacaktır. Komisyonsuz bir şekilde para çekme işlemini yapabilirsiniz. Belge talebine gelince, kullanıcı adına ait hesapları kullandığı takdirde, herhangi bir şekilde belge göndermez. Sadece şüpheli bir durumun ortaya çıkması halinde, belge talep etme hakkı ortaya çıkar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir