BAHİS SİTESİBONUSÜYELİK
betpas
1.200 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
restbet
500 TL
Giriş Yap
Tanıtım
klasbahis
777 TL Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
betcup
400 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
piabet
250 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
Betticket Giriş
Betticket Giriş

Betticket Giriş

Tıkla Betticket’e Giriş Yap

Betticket giriş işlemini yapmaya çalıştığınız herhangi bir gün, BTK kararı ile kapatıldığına dair bir yazı ekranlarda görebilirsiniz. Böyle bir sayfa bulunamadı şeklinde bir ikaz yazısı alabilirsiniz ya da teknik bir hata kodunu ekranlarda görebilirsiniz. Endişelenmeyin. Betticket sitesi hakkında bilgi teknolojileri iletişim kurumu tarafından bir erişim engelleme kararı verilmiştir. Çözümsüz değildir. Aşağıda belirtilen yöntemler ile problemi ortadan kaldırabilirsiniz. Aslında siz giriş problemini gördüğünüz andan itibarıyla, birkaç dakika içerisinde şirket tedbir almıştır ve siteyi kullanıma açmıştır.

Betticket DNS İle Giriş

Betticket DNS ile giriş bireyler tarafından uygulanacak teknik yöntemlerin ilk sırasında bulunmaktadır. Birçok kullanıcı tarafından tercih edildiği görülmektedir. Zorunlu bir uygulama olmadığını aklınızdan çıkarmayın. Bilgisayarlarınızı açacaksınız, internet bağlantı adınızı bulacaksınız. İlerleyip mevcut DNS sunucu adreslerinin olduğu pencereye kadar ilerleyeceksiniz. İnternetten araştırıp bulduğunuz DNS adreslerini, bunlar ile değiştireceksiniz. Problemsiz çalışan bir DNS sunucu adresi bulmuş iseniz, son kapatılan adresi yazdığınızda, yeniden betticket sitesinin açıldığını göreceksiniz.

Betticket VPN İle Giriş

Betticket VPN ile giriş yine bireyler tarafından, kişisel olarak kullanılacak ya da tercih edilecek teknik çözüm yöntemleri arasında bulunmaktadır. İnternet sağlayıcılarını açın, adres satırlarını boş bırakıp, ayarlar bölümüne gelin. Ayarlar bölümüne geldiğinizde, ekranların sol tarafında uzantılar şeklinde bir başlık olduğunu göreceksiniz. Buradan seçim işlemini yapın. Ekranın orta bölümünde VPN uzantısını görüyor olabilirsiniz. Etkin kıl kutusunu işaretleyin. Eğer bulunmuyor ise, eklenti edin yazısı üzerinden hareket edin. VPN uygulamasını indirin ve kurulum işlemini tamamlayın.

Betticket Yeni Adresi

Betticket giriş işlemini yapma konusunda problem yaşıyor iseniz, tercih edebileceğiniz en pratik yöntem, betticket yeni adresi olacaktır. Nedir bu? Kurucu şirket tarafından belirlenmiş bir adres anlamına gelmektedir. Türkiye ip adreslerinde kullanılacaktır. Türkiye ip adreslerinde bilgi teknolojileri iletişim kurumu kararı ile kapatılan sitenin yeniden açılması anlamına gelecektir.

Betticket güncel adresi betticket152 olarak belirlenmiştir. Bu yönde belirlemeler sitenin Türkiye pazarında görülmeye başladığı andan itibaren, kesintisiz bir şekilde yapılmaktadır. Bu uygulamadan sonra bir kez daha belirtelim. Siteyi problemsiz açmak, orijinal siteyi problemsiz açmak istiyor iseniz, betticket152 yeni giriş adresini kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir