BAHİS SİTESİBONUSÜYELİK
betpas
1.200 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
restbet
500 TL
Giriş Yap
Tanıtım
klasbahis
777 TL Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
betcup
400 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
piabet
250 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
Filbet Para Çekme

Filbet Para Çekme

Tıkla Betpas’a Giriş Yap

Filbet ile çalıştığınızda yani hesap açıp, para yatırdığınızda ve kazandığınızda, hemen Filbet para çekme talimatı verebilirsiniz. Nasıl davranmanız gerekmektedir, hangi yöntemleri kullanabilirsiniz? Komisyon, belge talepleri, süre gibi uygulamalar nasıldır? Bu yazıda Filbet para çekme işlemleri hakkında merak ettiğiniz her türlü sorunun cevabını vermeye çalışacağız.

Filbet Ödeme İşlemleri

Filbet ödeme işlemleri başlığı altında, sizlere Filbet çekim ile ilgili basit kurallardan bahsedelim. En az 1 defa Filbet para yatıracak, parayı kullanacak, en az 1 defa çevrimiçi hizmetlerden para kazanma şansını elde edeceksiniz. Bundan sonra para çekme talimatı verebilirsiniz. Bunun gerekçesi, kara para aklama politikası olarak tanımlanmıştır. Bunun haricinde, para çekme talep formunu bizzat siz dolduracaksınız. Doğru, eksiksiz bir şekilde doldurmak sizin sorumluluğunuzda bulunmaktadır. Adınıza ve soyadınıza ait hesapları kullanacaksınız. Akrabanız dahi olsa, hiç kimsenin adına ve soy adına ait hesaplara, hatta benzer soy isimlere ait hesaplara para çekme talimatı veremezsiniz. En düşük en yüksek ödeme miktarlarına, Filbet çekim işleminde dikkat edeceksiniz.

Filbet Ödeme Yöntemleri Ve Miktarları

Standarda bağlanmış ve Filbet çekim işleminde, finansal departman bu standartlar dahilinde hareket etme politikasını benimsemiştir. Filbet ödeme yöntemleri ve miktarları dahilinde, havale ile ödeme, EFT ile ödeme, bitcoin ile ödeme, papara ile ödeme seçeneklerini kullanabilirsiniz. En düşük ödeme miktarı 100 TL’dir. 1 günlük ya da 24 saatlik en yüksek ödeme miktarı, 25.000 TL’dir. İsteyenler tek seferde, isteyenler her işlem arasında 2 saat olacak şekilde, 3 seferde para çekme talimatı verebilir. Fakat, günlük maksimum sınır olan 25.000 Türk Lirasının geçilmesi mümkün değildir.

Filbet Ödeme Komisyonu Ve Belge Talepleri

Yazının bu son bölümü, Filbet para çekme işlemlerinde merak edilen, Filbet ödeme komisyonu ve belge talepleri olarak hazırlanmıştır. Ödemelerde yani Filbet para çekme işleminde, komisyon kesintisi, masraf gibi ifadeler ile karşılaşmazsınız. Para çekme talimatı verirseniz, verdiğiniz talimat içerisinde yazan miktarı net olarak çektiğinizi görürsünüz. Yukarıda gördüğünüz kurallara uygun Filbet para çekme talimatı verdiğinizde, yani adınızı ve soyadınızı ait hesapları kullandığınızda, hiçbir şekilde belge talebi ile karşılaşmazsınız. Üstelik sadece ve sadece maksimum 20 dakika da paranızı aldığınızı görürsünüz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir