BAHİS SİTESİBONUSÜYELİK
betpas
500 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
restbet
500 TL
Giriş Yap
Tanıtım
klasbahis
777 TL Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
betcup
400 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
piabet
250 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
Golegol

Golegol 81 Giriş – Golegol81.com Oldu

Tıkla Golegol’e Giriş Yap

Golegol 81 adresi açıdı. Bilişim Teknolojiler ve İletişim  Kurumu tarafından yapılan engellemeden sonra siteye yetkilileri giriş adresinde değişiklik yapmıştır. Golegol81 adresi aktif hale getirilerek üyelerin hizmetine tekrardan açılmıştır. Üyelerin siteye erişim sağlamaları için her zaman güncel giriş adresini kullanmaları gerekmektedir. Sitenin giriş adresi BTK engelinden dolayı sürekli değişmektedir. 

Golegol son giriş adresi ne oldu? Türkiye için belirlenen son adres Golegol yeni giriş adresi Golegol 81 olarak açıklanmıştır. Sosyal medya hesapları üzerinden duyuru yapıldığı görülmektedir. Müşteri hizmetleri ile yapılan görüşmede, Golegol giriş sorunu için hazırlanan yeni giriş adresinin bu şekilde belirlendiği öğrenilmiştir. Resmi adres olarak düşünmeniz ve işlem meydana getirmeniz gerekmektedir. Eğer herhangi bir platformda vermiş olduğumuz bu adresin haricinde bir yeni giriş adresi ifadesi ile karşılaşıyor iseniz, hakiki olmadığını, sizleri kopya siteye çekeceğini bilmelisiniz. Dolandırılmak istemiyor iseniz, maddi kayıp yaşamak istemiyor iseniz, manevi kayıp ile karşılaşmak istemiyor iseniz, yalnızca verilen resmi giriş adresini, son giriş adresini ya da yukarıda paylaşılmış yeni giriş adresini değerlendirmeniz sizlere tavsiye edilecek uygulama olacaktır.

Golegol81.com Güncel Giriş Adresi

Golegol resmi giriş adresi açıklandı mı? Evet, Twitter hesapları üzerinden, Facebook hesapları üzerinden, YouTube hesapları üzerinden, Instagram hesapları üzerinden ve Google hesapları üzerinden, Golegol giriş sorunu ile meydana çıkan problemin kaldırılması maksadı ile hazırlanan yeni giriş adresi duyurulmuştur. Takip etmiş iseniz, takip sistemine sitenin sosyal medya hesaplarını dahil etmiş iseniz, Golegol yeni giriş adresi Golegol81 şeklinde bir açıklama yapılmış bulunduğunu görmüşsünüzdür. Üye olanlara da, aynı resmi yeni giriş adresi duyurulmuştur. İleti gönderilmiş yani elektronik posta gönderilmiş ve kısa mesaj sistemi ile bilgi verilmiştir. Yeni giriş adresinin kullanılmaya başlandığı andan itibaren, problemin, şimdilik ortadan kaldırıldığı ve Türk yasaları gereği gündeme getirilen engelleme kararının, bir kez daha sitenin kendi ya da şirketin kendi tedbirleri ile sona erdirildiği görülmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir