BAHİS SİTESİBONUSÜYELİK
betpas
1.200 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
restbet
500 TL
Giriş Yap
Tanıtım
klasbahis
777 TL Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
betcup
400 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
piabet
250 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
Limanbet Üye Ol
Limanbet Üye Ol

Limanbet Üye Ol

Tıkla sekabet’e Giriş Yap

Limanbet üye ol işlemini aşağıda belirtilen şartlar dahilinde isteyenler gerçekleştirebilir. Türkiye’de yaşamanız, site açısından önemli değildir. Türk vatandaşı olmanız site açısından önemli değildir. Türkiye ip adreslerini kullanıyor olmanız, site açısından hiçbir önem taşımamaktadır. 18 yaşında ya da üzerindeyseniz, hemen üyelik işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Limanbet Üyelik Şartı Var mı?

Limanbet üyelik şartı var mı? Evet, bu sitede hesap açabilmeniz için, üyelik şartlarını yerine getirmeniz gerekmektedir. Üyelik şartlarının ilk sırasında, Türkiye için belirlenmiş 18 yaş sınırı bulunmaktadır. Hemen arkasından daha önce bir hesap açma işleminin yapılmamış olması gelmektedir. Her kullanıcı başvuru yapabilir ancak, sadece bir tane hesap açacaktır. İp adresleri ve ip adreslerinde yaşayanlar, ikametgah adresleri ve ikametgah adreslerinde yaşayanlar tarafından sadece bir tane hesap meydana getirilebilir. Birden fazla hesap açılması yasaklanmıştır. Üyelik başvuru formunun doğru, eksiksiz ve gerçek bilgiler ile doldurulması gerekecektir. Bu basit kuralları sağladığınızı gördüğünüz an itibarıyla, hemen hesap açmaya başlayabilirsiniz.

Limanbet Üyelikte İstenen Bilgiler

Limanbet üyelikte istenen bilgiler, kişisel bilgiler şeklinde bir bölüm, hesap bilgileri şeklinde bir bölüm ile karşılaşacaksınız. Kişisel bilgiler bölümünde isminiz ve soy isminiz istenecektir. Doğum tarihiniz, cinsiyetiniz, bulunuyor ise orta isminiz ve cep telefon numaranız istenecektir. Yaşadığınız şehir, ülke bilgisi ile birlikte, adresiniz talep edilecektir. Hesap bilgileri bölümünde kullanıcı adı belirleyeceksiniz, şifre belirleyeceksiniz, elektronik posta adresinizi yazacaksınız. Bilgi paylaşma konusunda güvenlik tereddütüne kapılmayın. Her türlü bilgi de, veri tabanında şifreleme programları ile koruma altına alınmaktadır.

Limanbet Üyelikte Ücret Ve Belge Talepleri

Limanbet üye ol işlemini gerçekleştirme aşamasında ya da gerçekleştirdikten sonra, belirli prosedürler dahilinde hareket edeceksiniz. Bu prosedür ya da kurallara göre, limanbet üyelikte ücret ve belge talepleri anlayışı ile sizlerin karşısına çıkmayacaktır. Para vermenize gerek yoktur. Hizmet bedeli ödemenize gerek yoktur. İşlem ücreti ödemenize gerek yoktur. Finansal hareketlerde yatırdığınız ve çektiğiniz paralardan yapılacak bir kesinti bulunmamaktadır. Belge talepleri üyelik esnasında gündeme gelmez. İhtiyaç duyulması halinde, bir olumsuzluğun yaşanması halinde ilerleyen aşamalarda, ispatlayıcı nitelikte belgelerin talep edilme ihtimali bulunabilir ancak, kesin belge talep edilir şeklinde bir ifade de kullanılmaz. Limanbet para yatırma işlemleri içinde komisyon talep edilmemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir