BAHİS SİTESİBONUSÜYELİK
betpas
1.200 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
restbet
500 TL
Giriş Yap
Tanıtım
klasbahis
777 TL Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
betcup
400 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
piabet
250 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
Lizbonbet Para Çekme

Lizbonbet Para Çekme

Tıkla Lizbonbet’e Giriş Yap

Lizbonbet para çekme işlemini herkes yani en az 1 defa para kazanmış herkes, sorunsuz bir şekilde yapabilir. Belirlenmiş yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemlerin karşılığında belirlenmiş Lizbonbet ödeme miktarları bulunmaktadır. Para çekme miktarları, çekebileceğiniz en düşük değer ve gün içerisinde çekebileceğiniz en yüksek değer olarak iki gruba ayrılmaktadır. Aşağıda belirtilen basit kuralları yerine getirmeniz yeterlidir.

Lizbonbet Ödeme Kuralları

Lizbonbet ödeme kuralları aslında gayet basit maddelerden meydana gelmektedir. Lizbonbet para çekme işlemini yapmak istiyor iseniz, kendi adınıza ve kendi soyadınıza ait hesaplara para çekme talimatı vereceksiniz. Hiç kimsenin, akraba dahi olsa hiç kimsenin, adına ve soyadına ait soyadı benzerliği olsa dahi, para çekme talimatı veremezsiniz.

Hesap açıp para yatırmanız, yatırdığınız parayı en az 1 defa kullanıp, en az 1 defa para kazanmanız zorunludur. Bunun gerekçesi kara para aklama politikası olacak şekilde belirtilmiştir. Lizbonbet para çekme talep formunu, eksiksiz ve doğru bir şekilde dolduracaksınız. Kendinize ait hesap numarasını ve miktarı doğru bir şekilde gireceksiniz. Gördüğünüz gibi bu basit kuralları gerçekleştirmeniz yeterlidir. Lizbonbet para yatırma işlemleri de güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Lizbonbet Ödeme Süresi

Lizbonbet ödeme süresi ile birçok yabancı iddaa sitesine göre oldukça makul seviyelerde bulunmaktadır. Lizbonbet ödeme talep formunu açacak, dolduracak ve müşteri hizmetlerine göndereceksiniz. Peki ne kadar bekleyeceksiniz? Lizbonbet ödeme süresi 10 dakika ile 20 dakika aralığında olacak şekilde belirlenmiştir. Neden iki farklı zaman dilimi vardır? İşlem yoğunluğu yaşanan günlerde en fazla 20 dakikada para çekme işlemini yaparsınız. İşlem yoğunluğu yaşanmayan günlerde en fazla 10 dakikada para çekme işlemini yaptığınızı görürsünüz.

Lizbonbet Ödeme Sistemleri Ve Miktarları

Lizbonbet ödeme sistemleri ve miktarları konusunda da oldukça makul miktar ve popüler sistemler ile hareket etmektedir. Lizbonbet ödeme talimatını havale ile verebilirsiniz. Lizbonbet para çekme talimatını EFT ile verebilirsiniz. Para çekme talimatını cmt cüzdan ile verebilirsiniz. Para çekme talimatını papara cüzdan ile hesap ile verme şansına sahip olabilirsiniz. En az 100 Türk Lirası değerinde para çekme işlemi yapabilirsiniz. Lizbonbet para çekme miktarının maksimum sınırı ise, günlük 25.000 Türk Lirası olacak şekilde belirlenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir