BAHİS SİTESİBONUSÜYELİK
betpas
500 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
restbet
500 TL
Giriş Yap
Tanıtım
klasbahis
777 TL Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
betcup
400 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
piabet
250 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
Perabet Giriş

Perabet 378 Giriş – Perabet378.com Yeni Adres

Tıkla Perabet’e Giriş Yap

Perabet 378 giriş adresi site çalışanları tarafından üyelerin işlem yapacakları yeni adres olarak aktif edilmiştir. Sürekli olarak yeni adreslerin açılmasının sebebi illegal sitelere yönelik BTK’nın yaptığı erişim ve kapatma engellemelerinden kaynaklanmaktadır. Bu ve buna benzer sorunlar sizi olumsuz anlamda etkilemez. Yeni adresle tüm oyun işlemlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Yeni adres Perabet378’dir.

Bankacılık işlemleri üzerinden Perabet 378 sitesine para yatırma işlemini yapma şansına sahip olacaksınız. Bu sitenin çalıştığı bankaların bir tanesinde hesabınız bulunuyor ise, havale yöntemi ile yatırım yapabilirsiniz. Perabet havale ile yatırım nasıl yapılır? Aslında basittir. Önce Perabet yeni giriş adresi Perabet378 olarak belirleme yapıldığını aklınızdan çıkarmayın. Bu adres ile Perabet giriş işlemini gerçekleştirin. Hemen canlı destek ile görüşün. Banka hesabından para yatıracağınızı belirtin. Çalışılan bankalar ile birlikte bu bankaların güncel hesap numaralarını talep edin. Bu aşamadan itibaren her türlü işlemi, hem banka şubesinden ya da internet bankacılığından, hem de site üzerinden yapacaksınız.

Perabet378.com Havale İle Yatırım

Çok basit, çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde Perabet havale ile yatırım işlemini yapabilirsiniz. Elde ettiğiniz hesap numarasına, Perabet378 canlı destek ile görüşüp elde ettiğiniz hesap numarasına parayı yatırın. Bu konuda banka şubelerini ya da ATM cihazlarını, internet bankacılığı ya da mobil bankacılığı kullanabilirsiniz. Transfer işlemini tamamlayın. Transfer işlemini tamamladıktan sonra, Perabet yeni giriş adresi Perabet378 ile hesabınıza gelin. Hesabınıza geldikten sonra, sitenin para yatır bölümüne gelip, banka transferi seçeneğini tercih edin. Şubeden ya da ATM cihazından internet bankacılığı ya da mobil bankacılıktan yaptığınız transfere ait bilgileri para yatırma talep formuna girin. Doğruluğunu mutlaka kontrol edin. Doğru olduğunu gördüğünüz andan itibaren, işleme onay vermeniz yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir