BAHİS SİTESİBONUSÜYELİK
betpas
500 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
restbet
500 TL
Giriş Yap
Tanıtım
klasbahis
777 TL Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
betcup
400 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
piabet
250 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
Piabet giriş

Piabet 949 Giriş – Piabet949.com Oldu

Tıkla Piabet’e Giriş Yap

Piabet 949 giriş adresi yeni açılan site adresidir. Bu adres üzerinden erişim sağlayıp oyun işlemlerinizi yapabilirsiniz. BTK Piabet 925 adresini kapatmıştır. Bu adres yerine erişim sağlayıp oyun işlemlerinizi gerçekleştireceğiniz adres Piabet949 olmuştur.

Piabet EFT ile para yatırma kullanabileceğiniz, değerlendirebileceğiniz seçeneklerden bir tanesidir. Bu sistemden bahsedebilmek için, Piabet 949 sitesinin çalıştığı bankalardan farklı bir bankada hesabınızın bulunması gerekecektir. Aynı bankada hesabınız bulunmuyor ise, siteye EFT yöntemi üzerinden para yatıracaksınız. Piabet yeni giriş adresi Piabet949 ile bu yöntem üzerinden para yatırmak istiyor iseniz, para yatırma talimatını hafta içi ve mesai saatlerinde vermek zorundasınız. Piabet giriş işlemini yapıp, elde ettiğiniz hesap bilgilerine para transfer işlemini, Türk bankacılık sistemi gereği, hafta içi ve mesai saatleri içerisinde yapmak zorunda kalacaksınız.

Piabet949.com EFT İle Para Nasıl Yatırılır?

Piabet EFT ile para nasıl yatırılır? Her zaman olduğu gibi önce Piabet yeni giriş adresi Piabet949 kullanılacak, site ana sayfası açılacak ve canlı destek hattı ile görüşme yapılacaktır. Piabet949 sitesinin canlı destek ekibi üzerinden, IBAN numaraları talep edilecektir. Daha sonra banka şubenizden, banka ATM cihazlarınızdan, internet ya da mobil bankacılık üzerinden elde etmiş olduğunuz IBAN numarasına para transfer işlemini yapacaksınız. Transfer işlemi tamamlandıktan sonra, siteye erişecek, hesabım bölümü üzerinden para yatırım seçeneğini tercih edeceksiniz. Bu seçenek üzerinden yaptığınız transfere ait bilgileri para yatırma talep formuna girecek, kontrol edecek, doğruluğunu gördükten sonra, onay vereceksiniz. Verdiğiniz onay ile birlikte, gönderdiğiniz para ortalama 5 dakika içerisinde site hesap bakiyenize dahil edilmiş olacaktır. Herhangi bir kesintinin yapılması ya da komisyonun alınması, site kaynaklı böyle bir işlemin gündeme gelmesi mümkün değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir