BAHİS SİTESİBONUSÜYELİK
betpas
500 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
restbet
500 TL
Giriş Yap
Tanıtım
klasbahis
777 TL Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
betcup
400 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
piabet
250 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
Pulibet Para Yatırma

Pulibet Para Yatırma

Tıkla Sekabet’e Giriş Yap

Pulibet para yatırma işlemleri sağlanacağı anda, mutlaka yatırmanız gereken minimum para miktarlarını öğrenmeniz gerekecektir. Elbette bütün sitelerde olduğu gibi, Pulibet’e en az kaç para yatırılır? Sorusunun da bir karşılığı bulunmaktadır. Her bir sistem için belirlenmiş minimum para yatırma miktarları vardır. Bazılarının da Türk Lirası, bazılarında Dolar, bazılarında Euro cinsinden para birimlerinin kullanıldığı görülmektedir. Farklı para birimleri üzerinden, minimum değerlerde yatırım yaptığınızda, transfer işlemini gerçekleştirdiğiniz gün itibariyle, geçerli döviz kurları esas alınacaktır.

Pulibet Para Yatırma Minimum Miktar Nedir?

Sistem bazında, tek tek şu şeklinde bir açıklamanın yapılması mümkündür. Ecopayz ile en az 1 Türk Lirası para yatırma işlemi yapılacaktır. Astropay ile en az 10 Dolar para yatırma işlemi yapılacaktır. Cepbank ile en az 20 Türk Lirası para yatırma işlemi yapılacaktır. Papara ile en az 100 Türk Lirası para yatırma işlemi yapılacaktır. Jeton yöntemi ile en az 10 Türk Lirası para yatırma işlemi yapılacaktır. Bitcoin yöntemi ile en az 100 Türk Lirası para yatırma işlemi yapılacaktır. Havale yöntemi ile veya EFT yöntemi ile en az 250 Türk Lirası para yatırma işlemi yapılacaktır. Pulibet güvenilir mi konusunda şüphe duymadan para yatırma işlemi sağlayabilirsiniz.

Pulibet En Düşük Yatırım Miktarı İle Promosyon Alınır mı?

Alınacak promosyonlar ile burada belirlenmiş en az para yatırma miktarları arasında, herhangi bir ilgi bulunmamaktadır. Bu yanlış bilinen bir ifadedir. Promosyon alabilmeniz için, yatırmanız gereken en düşük para miktarları belirlidir. Bu konu için Pulibet giriş işlemini yapmanız, yatırım işlemine yönelik verilen promosyonun detaylarını okumanız ve buna göre transfer işlemini gerçekleştirmeniz gerekecektir.

Pulibet Para Yatırma İşleminde Kesinti Yapıyor mu?

Pulibet para yatırma işleminde en az kaç para yatırılır? Sorusunun değerleri yukarıda tek tek sistem bazında verilmiş durumda bulunmaktadır. Bu miktarlarda ya da daha yukarı miktarlarda para yatırdığınızda, transfer ettiğiniz paralar siteye net olarak geçecektir. Elbette ki site tarafından yani finansal departman tarafından kullanıcıların göndermiş olduğu paralardan kesinti yapılması, hizmet bedeli, işlem ücreti alınması gibi bir uygulama, komisyon alınması gibi bir uygulama bulunmamaktadır. Bir kesinti görüyor iseniz, ilgili sistemlerden ya da bankalardan sorgulamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir