BAHİS SİTESİBONUSÜYELİK
betpas
500 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
restbet
500 TL
Giriş Yap
Tanıtım
klasbahis
777 TL Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
betcup
400 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
piabet
250 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
Tempobet Giriş

Tempobet Giriş

Tıkla Betcup’a Giriş Yap

En yüksek oran garantisi sloganı ile Türkiye pazarına giriş yapan Tempobet markasını tercih edenler, Türkiye’deki yasalar nedeniyle Tempobet giriş problemi yaşayabilir. Problem kalıcı mıdır? Kesinlikle kalıcı bir problem değildir. Türkiye’de hizmet veren yabancı iddaa siteleri arasında en hızlı tepki veren, en hızlı yeni giriş adresi ile yeniden siteyi kullanıma açan marka olduğu dikkat çekmektedir.

Tempobet Neden Kapatılıyor?

Bilgisi olmayanlar için Tempobet neden kapatılıyor? Sorusu hakkında kısa bir açıklama yapalım. Şirketin yurtdışında kurulduğu, şirketin kurucu ve ortakları arasında Türk vatandaşının olmadığı, şirketin tebligat adresinin yurt dışında olduğu görülmektedir. Tabii ki bir ticari işletmedir, tabii ki ticari işletme kazanç elde etmektedir. Elde edilen kazançların Türkiye üzerinde vergi sistemine tabi olmadığı görülmektedir. Yasal yetki belgesi ile çalışmaktadır. Yasal yetki belgesi resmi anlamda onay almış bir hizmet ürünü anlamına gelmektedir. Ancak Türkiye’de yetkilendirilmiş resmi kurumlar üzerinden alınmış yasal bir yetki belgesi yoktur. Bu yüzden site tespit edildiğinde, bilgi teknolojileri iletişim kurumu tarafından kapatılmaktadır.

Tempobet Kapatılınca Ne Olur?

Kapatılma kararının etkisi Türkiye’de sadece ve sadece Tempobet giriş problemi olarak kendini göstermektedir. Tempobet kapatılınca ne olur? Bu probleminde süresi 1 dakika ya da 2 dakika olarak kendini gösterecektir. Bu kadar kısa bir süre içerisinde yeni adres ile yeniden site açılmaktadır. Siteye herhangi bir etkisi var mıdır? Site üzerinde yeni adresin belirlenmiş olmasının herhangi bir etkisi yoktur. Tasarımda dahil olacak şekilde aynı hizmetler yeni adresi ile sorunsuz bir şekilde alınmaya devam edilecektir. Kullanıcılar üzerinde bir etkisi var mıdır? Hesap açmış şahıslar üzerinde de herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. Hesap ve hesap bağlılığı ile birlikte, finansal varlıklar ve promosyonlar birebir geçerlidir.

Tempobet Kaç Oldu?

Kısaca bilgi verdikten sonra, Tempobet giriş problemini kaldırabileceğiniz adres hakkında da sizlere bilgi verelim. Her zaman sitemizi takip edebilir, sitenin yeni giriş adresine ulaşabilirsiniz. Tempobet kaç oldu? Yapılan değişim ile birlikte, yeni giriş adresinin 260tempobet.com olduğu görülmektedir. Sizde Türkiye’de yaşayan bir şahıs olarak siteyi incelemek, hesap açmak ya da mevcut hesabınıza erişmek istiyor iseniz, 260tempobet.com yeni giriş adresini kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir