BAHİS SİTESİBONUSÜYELİK
betpas
500 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
restbet
500 TL
Giriş Yap
Tanıtım
klasbahis
777 TL Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
betcup
400 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
piabet
250 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
tempobet-para-cekme

Tempobet Para Çekme

Tıkla Betcup’a Giriş Yap

İddaa oynayıp para kazanmış, oyun oynayıp para kazanmış olabilirsiniz. Tempobet sitesi kazandığınız paraları sizlere hızlı, güvenli ve uygun limitler ile ödeyecektir. Bu sitede önemli olan Tempobet para yatırmak, önemli olan yatırdığınız parayı kullanmak, önemli olan kullandığınız para ile para kazanma şansını elde etmek olacaktır. Bu işlemleri tamamlamanız ile birlikte, hemen Tempobet para çekme talimatı verebilirsiniz.

Tempobet Ödeme Seçenekleri

Peki hangi yöntemler üzerinden Tempobet para çekme işlemini yapacaksınız. Site hangi yöntemleri kullanıma açmıştır? Tempobet ödeme seçenekleri nelerdir? Bakıldığında banka transferi, jeton, astropay, paykwik, bitcoin, papara ile ödeme gibi seçeneklerin kullanıldığı görülmektedir. Sistem ya da hesaplar kullanıcı adına ve soyadına ait olmak zorundadır. Bu şartları sağlamanız ile birlikte, para çekme talimatı herhangi bir günde ve herhangi bir saatte verebilirsiniz. Önemli olan bahsedildiği gibi önce para yatırmanız, kullanmanız ve en az 1 defa para kazanma şansını elde etmeniz olacaktır.

Tempobet En Düşük Ödeme Miktarı

Para kazanmanız ile birlikte, para çekme talimatı vereceksiniz. Ancak para çekme talep formunu yazabileceğiniz Tempobet en düşük ödeme miktarı ya da ödeme miktarları bulunmaktadır. Sistemlere göre değişiklik göstermesi muhtemeldir.

  • Banka transferi yönteminde çekebileceğiniz en düşük miktar 100 Türk Lirasıdır,
  • Jeton yönteminde en düşük miktar 20 Türk Lirasıdır,
  • Astropay yönteminde en düşük miktar 40 Türk Lirasıdır,
  • Paykwik yönteminde en düşük miktar 10 Türk Lirasıdır,
  • Bitcoin yönteminde en düşük miktar 2.900 Türk Lirasıdır,
  • Papara yönteminde en düşük miktar 100 Türk Lirasıdır.

Bu limitlerin altında para kazanmış iseniz, hesap bakiyenizi burada belirtilmiş limitlere yükseltmeniz gerekecektir. Bunun için paranızın tamamı ya da bir kısmı ile yeniden iddaa oynayabilir ya da yeniden oyun oynayabilir ve hesap bakiyesini yükseltebilirsiniz.

Tempobet Hangi Günler Ödeme Yapıyor?

Kazandığınız paralar hakkında, Tempobet para çekme talimatı verecek iseniz, sistemlerin kullanım süreleri hakkında yani günleri hakkında da bilgi sahibi olmanız gerekecektir. Tempobet hangi günler ödeme yapıyor? EFT ile ödeme seçeneğinin dışında bütün yöntemler ile 7 gün ve 24 saat boyunca ödeme yapılmaktadır. EFT Türkiye’deki bankacılık sisteminin çalışma prensipleri dahilinde hafta içi ve mesai saatlerinde kullanılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir