BAHİS SİTESİBONUSÜYELİK
betpas
500 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
restbet
500 TL
Giriş Yap
Tanıtım
klasbahis
777 TL Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
betcup
400 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
piabet
250 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
Pasajbet Para Çekme

Pasajbet Para Çekme

Tıkla Restbet’e Giriş Yap

Pasajbet ödeme işlemleri konusunda da gün, saat veya yöntem olarak bir sınırlama yapmamıştır. Pasajbet para çekme işlemini, EFT seçeneği dışında istediğiniz gün ve saatte gerçekleştireceksiniz. Adınıza kayıtlı olan hesapları yani banka hesaplarını dahi kullanma şansına sahip olabilirsiniz.

Tabii ki isteyen kullanıcılar aynı zamanda bu siteden para çekme işlemini, iz bırakmadan gerçekleştirebilir. Bu konuda da sistemlerin Türkiye’deki kullanıcılar tarafından gelen talepler doğrultusunda, kullanıma açıldığı görülebilmektedir.

Pasajbet Nasıl Ödeme Yapıyor?

Pasajbet nasıl ödeme yapıyor? Sitede ödeme işlemleri konusunda kullanabileceğiniz seçenekler farklı türlerden meydana getirilmiştir. Astropay, havale, EFT, ecopayz, papara ile para çekme seçeneklerinin kullanılması mümkündür.

Bu seçenekleri bahsettiğimiz gibi, istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. En az 1 defa para yatırıp, para kazanma şansını elde etmeniz ile güvenli bir şekilde para çekme işlemini yapacaksınız. Para çekmede, kullanılan miktarlarda sabitlenmiş durumda bulunmaktadır. Pasajbet para yatırma işlemlerinizi de sorunsuz şekilde sağlayabilirsiniz.

Pasajbet Ödeme Miktarları

Pasajbet ödeme miktarları kullanıcılarının dikkat etmesi gereken parasal değerler olarak sabitlenmiştir. Ödeme işlemini yapacak iseniz, en az 100 Türk Lirası değerinde para çekme talimatı vermeniz gerekecektir. Kazandığınız paraları çekmek amacı ile Pasajbet çekim talimatı verecek iseniz, günlük en yüksek miktar olan 15.000 Türk Lirasına dikkat etmeniz gerekecektir. Bu limitlerin altına inmeniz ya da bu limitlerin üzerine çıkıp para çekme talimatı vermeniz mümkün olmayacaktır.

Pasajbet Para Çekmede Komisyon Ve Belge Talepleri

Pasajbet para çekme işleminde rahat hareket etme imkanına sahip olacaksınız. Pasajbet para çekmede komisyon ve belge talepleri şeklinde bir uygulama bulunmamaktadır. Vereceğiniz Pasajbet para çekme talimatı da kazandığınız paraların, verdiğiniz talimata istinaden hesaplara net olarak geçtiğini göreceksiniz.

Belge talebi konusuna gelince, Pasajbet para çekme işleminde eğer havale gibi, EFT gibi bir sistemi kullanacak iseniz, isminize ve soy isminizi ait hesapları tercih etmeniz gerekecektir. Belirlenmiş bu basit kural içerisinde hareket ettiğinizde, Pasajbet para çekme işleminde sizlerden finansal departman tarafından herhangi bir belge talep edilmediğini göreceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir