BAHİS SİTESİBONUSÜYELİK
betpas
1.200 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
restbet
500 TL
Giriş Yap
Tanıtım
klasbahis
777 TL Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
betcup
400 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
piabet
250 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
Portobet Para Çekme

Portobet Para Çekme

Tıkla Sekabet’e Giriş Yap

Portobet ile çalışmaya başladığınızda ve aşağıda belirtilen kuralları gerçekleştirdiğinizde, hiçbir sorun yaşamadan Portobet para çekme işlemini yapabilirsiniz. Nedir bu kurallar? Portobet para çekme işlemini sorunsuz yapabilmeniz için, para yatıracak, en az 1 defa para kazanacak, isminize ve soy isminize ait hesapları yazacak, en düşük, en yüksek ödeme miktarlarına dikkat edeceksiniz. Para yatırma işlemlerinde olduğu gibi, para çekme işlemlerinde de para çekme talep formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmak sizin sorumluluğunuzda bulunacaktır.

Portobet Nasıl Ödeme Yapıyor?

Ödeme sistemleri konusunda sanal cüzdanlar ile birlikte, kişisel banka hesaplarının devreye alındığı ve Portobet para çekme işlemlerine imkan yaratıldığı görülmektedir. Portobet nasıl ödeme yapıyor? Banka hesaplarınıza havale yöntemi ile ve EFT yöntemi ile para çekme talimatı verebilirsiniz. Sanal cüzdanlar ile çalışıyor iseniz, papara ile ödeme ve aynı zamanda jeton ile ödeme alabilirsiniz. Bu site Portobet ödeme işlemleri konusunda, bitcoin yöntemini kullanmaktadır. Bitcoin ile para çekme talimatı vermeniz de mümkün hale getirilmiştir. Portobet para yatırma işlemleri de güvenle sağlanmaktadır.

Portobet En Düşük Ne Kadar Öder?

En düşük ödeme miktarı tabii ki standart bir değer olarak karşınıza çıkacaktır. Portobet para çekme işleminde, para çekme talep formunda yazılabilecek ve gerçeğe dönüşecek en düşük miktar, 100 Türk Lirasıdır. Portobet en düşük ne kadar öder? Papara ile para çekme, havale ile para çekme, EFT ile para çekme, bitcoin ile para çekme, jeton ile para çekme işlemlerinde kullanılan en düşük değer, 100 Türk Lirası olacaktır. 100 Türk Lirası altında para kazanmış olanlar hesap bakiyesindeki para miktarını, 100 Türk Lirasına çıkarmak zorundadır.

Portobet En Yüksek Ödeme Miktarı

Peki Portobet para çekme talimatı verilecek ise, bu durumda kullanılacak günlük en yüksek miktar nedir? Portobet en yüksek ödeme miktarı olarak nasıl bir standart uygulamayı gündeme getirmiştir? Tek seferde 20.000 Türk Lirası, bir günde en fazla 20.000 Türk Lirası para çekme imkanı sağlanmaktadır. Portobet para çekme işleminde kullanıcılar 24 saat içerisinde 2 defa para çekme talimatı verme hakkına sahiptir. Ancak şunu bilmelisiniz. 2 defa para çekme talimatı verecek iseniz, her bir işlem arasında en az 2 saat geçecektir. 2 defa verilen para çekme talimatındaki toplam miktar, günlük 20.000 Türk Lirası olan maksimum miktarı geçmeyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir