BAHİS SİTESİBONUSÜYELİK
betpas
1.200 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
restbet
500 TL
Giriş Yap
Tanıtım
klasbahis
777 TL Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
betcup
400 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
piabet
250 TL - %100 Bonus
Giriş Yap
Tanıtım
Portobet Para Yatırma

Portobet Para Yatırma

Tıkla Sekabet’e Giriş Yap

Portobet ile kazanmak, para kazanmak veya bu şansı elde etmek isteyen herkes meydana getirmiş olduğu hesaplarına, Portobet para yatırma işlemini yapacaktır. Yatırılan paralar sizin ana hesap bakiyenizde gösterilecektir. Bu paralar sadece ve sadece sizler tarafından kullanılacaktır. Site tarafından Portobet yatırım işlemi ile hesaplara gönderilen paraların üzerinde herhangi bir oynama yapılması ya da değerlendirilmesi mümkün değildir.

Portobet Yatırım Yöntemleri

Hesap açtıktan sonra, iddia ve oyunlar için hesabınıza Portobet yatırım işlemini yapmaya karar verebilirsiniz. Bu doğrultuda Portobet yatırım yöntemleri belirlidir. Visa kart ile para yatırma, master kart ve maestro kart ile para yatırma, papara ile para yatırma, havale ile para yatırma, EFT ile para yatırma, bitcoin ile para yatırma, jeton ile para yatırma, CMT ile para yatırma, cepbank ile para yatırma gibi seçenekleri kullanabilirsiniz. Tabii ki bankacılık sistemlerini tercih edecek iseniz, böyle bir durumda mutlaka ve mutlaka isminize ve soy isminize ait olan hesapları kullanmalısınız. Aynı kural kredi kartı ile yatırım işlemleri için de geçerli durumda bulunmaktadır. Portobet güvenilir mi konusunda hiçbir sorun yaratmayan platformların başında gelmektedir.

Portobet En Düşük Para Yatırma Miktarı

Para yatırma, Portobet yatırım işlemini yapma aşamasında, para yatırma talep formuna yazabileceğiniz ya da yazmanız gereken en düşük miktarlarda standarda bağlanmıştır. Portobet en düşük para yatırma miktarı sistemlere göre şu şekilde finansal departman tarafından açıklanmıştır. Kredi kartınız ile en az 250 Türk Lirası, papara ile en az 50 Türk Lirası, havale ve EFT, bitcoin ve jeton ile en az 100 Türk Lirası para yatırma işlemini yapabilirsiniz. Cepbank yöntemini tercih eden kullanıcıların yatırabileceği düşük para miktarı ise, 20 Türk lirası olarak belirlenmiştir.

Portobet Para Yatırmaya Promosyon Verir mi?

Gerçekleştireceğiniz Portobet yatırım işleminde alabileceğiniz promosyon seçenekleri elbette ki bulunmaktadır. Portobet para yatırmaya promosyon verir mi? Her sistemin karşılığına denk gelecek şekilde bir yatırım promosyon seçeneğinin bulunduğunu söyleyebiliriz. Portobet yatırım işlemini yapıp, hesabınızda parayı gördükten sonra promosyon talep edebilirsiniz. %30 karekod yatırım promosyonu, %30 cepbank yatırım promosyonu, % 15 havale yatırım promosyonu, %100 ilk yatırım promosyonu para yatırma işlemleri kapsamında alabileceğiniz seçeneklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir